lat | rus | eng | ger | ned | lt


Par mums

10 iemesli kādēļ izvēlēties Plostus    |     Vēsture    |     Kontakti

Vēsture

Tūrisma un atpūtas centram „Plosti” ir bagāta vēsture. Vecākā ēka centra teritorijā ir būvēta pagājušā gadsimta 30-tajos gados. „Plosti” kā tūrisma bāze sāka darboties 20.gadsimta 60.gados un toreiz tās nosaukums bija atrodams ikvienā PSRS tūrisma ceļvedī.

Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas ekonomisko problēmu dēļ komplekss darbību pārtrauca un tas faktiski nedarbojās līdz 1999.gadam. Laikā, kad „Plosti” bija atstāti novārtā, to infrastruktūra tika sabojāta.

2000.gada aprīlī sākās vairāki teritorijas uzlabošanas darbi: atjaunota kanalizācija, elektroinstalācija, izveidots jauns siltumapgādes mezgls, daļēji nomainītas esošās siltumapgādes caurules. Tika veikti nelieli rekonstrukcijas darbi esošajās naktsmītnēs, pilnībā nomainīts jumta segums, rekonstruētas dušas un pirts telpas, veikti teritorijas sakopšanas darbi, atjaunoti sporta un atpūtas laukumi.

2004.gada pavasarī "Plostos" tika uzceltas 12 jaunas, moderni aprīkotas četrvietīgas ģimenes mājiņas - apartamenti, pirts ar mazo svinību zāli, kā ari tika pilnībā atjaunota svinību zāle lielākiem pasākumiem.

Tā "Plosti" ir pārtapuši par modernu atpūtas un izklaides vietu, kas ikvienam atpūtniekam piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus un augsta līmeņa servisu.

2005.gads

Tūrisma un atpūtas centram "Plosti" 2005. gads ritējis ļoti veiksmīgi. "Plosti" kļūst arvien populārāki apmeklētāju vidū, līdz ar to pieaug arī noslogojums. Apkalpoto viesu skaits vismaz 3 reizes pārsniedz 2004. gada apmeklētāju skaitu. 2005. gadā tas pārsniedz 5000 robežu.

Apmeklētāji aizvien pauž pozitīvās emocijas par jauki pavadīto laiku Plostos. Viņi stāsta par to ģimenei, draugiem un paziņām, iesakot šeit atpūsties arī viņiem.
Tādēļ 70% no viesu skaita ir Plostu pastāvīgie klienti. Viesi novērtē pakalpojumu kvalitāti, laipno uzņemšanu un apkalpošanu, tādēļ atgriežas pie mums atkal un atkal.

 

 

 


Arvien vairāk kompāniju un uzņēmumu izvēlas rīkot savus atpūtas pasākumus vai darba seminārus tieši pie mums. Jo šeit ir iespējams apvienot daudzpusīgas izklaides iespējas ar radošu darba atmosfēru. 


Pēc veiktās statistikas vietējo tūristu vidū, secinām mūsu visbiežākie apmeklētāji ir darba kolektīvi, nelielas draugu kompānijas un ģimenes ar bērniem. Savukārt ārvalstu tūristi mūs apmeklē nelielu draugu lokā, ar ģimenes locekļiem vai laulāto draugu. Jāpiemin arī ārvalstu tūristu grupas, kas arvien biežāk tieši Plostus izvēlas par savu naktsmītni. Šis ir tikai viens no iemesliem, kādēļ ārvalstu tūristu interese par Plostiem un to pakalpojumiem ievērojami palielinājusies.

2005. gadā pie mums viesojušies tūristi no dažādām valstīm: Francijas, Nīderlandes, Itālijas, Rumānijas, Zviedrijas, Somijas un pat Ķīnas. Tā kā Austrumeiropa un Baltijas valstis kļūst arvien pieprasītāks reģions ceļotāju vidū, domājam, ka tuvākajos gados Plostos iegriezīsies visdažādāko tautu  pārstāvji.


2005.gadā tika ieviesti arī vairāki jauni piedāvājumi un pakalpojumi.

  • Vasarā darbu sāka kafejnīca „Plostiņi”, kas atviegloja ar ēdināšanu saistīto pakalpojumu sniegšanu. Uz jautājumu: „Vai jums ir kafejnīca?” varējām atbildēt: „Jā, ir!” Tādēļ varam piedāvāt pasūtīt banketa galdu klāšanu, piknika organizēšanu Abavas krastā vai Greiļu kalna virsotnē, bārbekjū! Pēc klientu vēlmēm ieviesām pakalpojumu Brokastis gultā - brokastis ģimenes mājiņās, malkojot rīta kafiju uz terases un baudot gardās brokastis, lūkojies brīnumjaukā un plašā dabas ainavā, kas paveras uz Abavas Senleju.
  • Lai dažādotu atpūtas, izklaides un aktīvā tūrisma iespējas, Plostos kā jauns piedāvājums klajā nāca tūrisma maršrutu plānošana, sastādīšana un vadīšana. Kas sevī ietver pārgājienu maršrutus un pastaigu takas Abavas Senlejā,  tūrisma maršrutus visā Kurzemē, netradicionālu pasākumu organizēšanu(Lāpu nakts gājiens, Ziemas prieki, Ģimenes pēcpusdienas),velosipēdu un laivu maršrutu izstrādi.
  • Protams, tika veikta arī Plostu infrastruktūras sakārtošana, par ko prieks gan mums, gan apmeklētājiem.
  • Transfers ārvalstu viesiem Lidosta „Rīga” – Tūrisma un atpūtas centrs „Plosti”
    Jauno pakalpojumu ieviešana ieinteresē un tos izmanto arvien vairāk tūristu. Plānojam, ka šinī gadā tie būs ļoti pieprasīti. Sevišķi ārvalstu viesu vidū.


* * *

Gribam pateikt lielu paldies visiem, kuri ir atbalstījuši un novērtējuši mūsu uzņēmuma centienus, visiem, kuri ir ciemojušies "Plostos". Pateicoties jums, esam spējuši kopš rekonstrukcijas tik strauji sasniegt izvirzītos mērķus.
 

.
 
Noderīgas saites

www.kandava.lv

www.sabile.lv

www.tukums.lv

www.kurzeme.lv

www.laivo.lv

www.laivinieks.lv 

viesu nami

 


Kontakti

 


  eXTReMe Tracker