lat | rus | eng | ger | ned | lt


Izklaides iespējas apkārtnē

Velnala un Velnakmens.
Abavas Senlejā dabas un mistikas cienītāji var aplūkot Velnalu kraujas ielokā, kur senos laikos mitinājies pats Kurzemes velns, un lielo Velnakmeni, ar kuru tas gribējis aizsprostot Abavu, bet, izdzirdējis gaiļa dziesmu, akmens palicis turpat kalnā par prieku tūristiem. No kalna paveras lielisks un plašs skats uz Abavas Senleju.

Sabiles Vīna kalns.
Sabiles Vīna kalnu uzskata par Sabiles simbolu. Iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā tālākais vīna dārzs uz ziemeļiem, kur brīvā dabā audzē vīnogas. Par godu Vīna kalnam katru gadu Sabilē tiek rīkoti Vīna svētki. Vīna svētkos notiek ne tikai tradicionālās Jautrās Vīna spēles, vīnkopju un vīndaru saiets un koncerti, bet arī uguns skulptūras aizdegšana un vietējo vīnu degustācijas.Te apskatāmi arī citi eksotiski stādījumi.
Attālums no "PLOSTIEM"- 5km.

"Zviedru Cepure".
Iespēja traukties pa rodeļu trasi. Trases garums 307 metri ar 5 virāžām, 25 bobiem un rodeļu pacēlāju. Zirgu izjādes, pastaigu takas, šūpoles, skatu tornītis.
Lietus laikā trase nedarbojas! www.zviedrucepure.lv
Attālums no "PLOSTIEM"- 5km.

Buses Senču pilskalns.
Buses Senču pilskalns Imulas Senlejā. Netālu atrodas arī “Pūces”, kurās tika uzņemta Jāņa Streiča filma “Likteņdzirnas”.
Attālums no "PLOSTIEM"- 4km.

“Dumbrāji”
Abavas Senlejā z/s “Dumbrājos” iespējams apskatīt biezu vilnu klātos, vēršiem līdzīgos dzīvniekus – taurus. Šī gada janvārī tauriem pievienojās arī savvaļas zirgi (suga “Konik Polski”) no "Papes" dabas parka. Adrese: “Dumbrāji”, Kandavas pag, ~ 8km no Kandavas.( Kandava - Valdeķi - Aizdzire - "Dumbrāji" - Velnala un Velnakmens – Kalnmuiža) Tel: 29212930

Attālums no "PLOSTIEM" - 2,5km.


Viesu nams “Imulas”
Viesu nams “Imulas”piedāvā atpūtu “Pasaku mežā”. Aizraujoša spēle brīvā dabā ar pasaku tēliem un cīņas sparu! Adrese: Talsu raj. Abavas pag. Tel.:63123647, 29196494
www.imulas.lv
Attālums no "PLOSTIEM" - 0.5km.

Bruņinieku un Kuršu pilskalni un Pulvertornis Kandavā.
Paveras plašs un brīnišķīgs skats uz Kandavu. 1253.gadā Kandava nonāca Livonijas ordeņa pakļautībā un te tika uzcelta mūra pils. Attālums no "PLOSTIEM"- 9km.

Akmens tilts pār Abavu.
Akmens tilts pār Abavu ir vecākais laukakmens tilts Latvijā (1873.g.). Tilts tika atjaunots 1996.-1997.gadā. Tad tilta slāņi tika atjaunoti pat cilvēka augumā. Līdz tilta tapšanai, pār Abavu cēlās pārceltuve, bet gājējiem bija ierīkotas laipas.
Attālums no "PLOSTIEM"- 9km.


Kandavas Lauksaimniecības Tehnikuma sporta kompleks.
Sporta laukumi(tenisa korti, basketbola laukumi, futbola laukumi, volejbola laukumi, ), rotaļu-spēļu vietas, pastaigas takas, atklātais peldbaseins, kurā jūs sagaidīs Nāra un Neptūns, vasaras kafejnīca un kempings “Teteriņi”.Adrese: Daigones iela 14a, Kandava.
Attālums no "PLOSTIEM" - 9km.

Kandavas brīvdabas estrāde ”Ozolāji”
Estrādi ieskauj sena ozolu audze. Estrādē notiek dažādi koncerti, zaļumballes un citi pasākumi. Ozolājos sākas Mīlestības taka, kuras līkločos mīlnieki var veldzēties arī ar Mīlestības avotiņa dzidro ūdeni.
Attālums no "PLOSTIEM"- 9km.
.
 
Noderīgas saites

www.kandava.lv

www.sabile.lv

www.tukums.lv

www.kurzeme.lv

www.laivo.lv

www.laivinieks.lv 

viesu nami

 


Kontakti

 


  eXTReMe Tracker